Vyhlášení zápisu do 1. třídy pro školní rok 2017 - 2018

ZŠ Veltrusy, příspěvková organizace vyhlašuje zápis do 1. třídy pro školní rok 2017 - 2018, ve středu 5. dubna 2017 od 13:30 - 18:00 v budově ZŠ Veltrusy.

Vážení rodiče předškoláků,

přiblížil se termín zápisu Vašich dětí do 1. třídy. Vzhledem k tomu, že očekáváme velký zájem o zápis do 1. třídy, rozhodli jsme se, že se pokusíme alespoň trochu omezit čas, který byste museli strávit čekáním, až se dostanete na řadu k vlastnímu zápisu. K tomu by měla pomoci možnost zarezervovat si alespoň přibližně čas zápisu dítěte. Tuto rezervaci můžete provést na odkaze:

https://zs-veltrusy.reservio.com/ . Odkaz na rezervaci termínu najdete rovněž na našich webových stránkách: www.skola.veltrusy.cz .

Rezervaci termínu zápisu provedete jednoduchým způsobem – vyberete si kterýkoliv z odkazů Zápis 1 – Zápis 11 a následně si vyberete čas zápisu dítěte, který by Vám nejvíce vyhovoval, nebo který bude ještě volný. Touto rezervací si vybíráte pouze čas zápisu dítěte. Nejedná se o výběr paní učitelky, u které bude zápis probíhat. Vámi vybraný čas zápisu rovněž nemá žádný vliv na přijetí nebo nepřijetí dítěte do naší školy, jedná se pouze o organizační opatření. Zájemci o zápis bez rezervovaného času budou samozřejmě rovněž zapsáni, ale budou muset vyčkat na volný čas u některé zapisující paní učitelky.

Do školy je ale třeba dostavit cca 15 – 20 minut před rezervovaným časem, protože rodiče musí vyplnit několik dokumentů a doložit příslušné doklady. Během doby, kdy budete zaneprázdněni administrativou, se budou Vaše děti moci podívat po škole v doprovodu našich větších žáků, nebo sledovat pohádku promítanou na interaktivní tabuli.

Cílem rezervace času zápisu dětí je zklidnit a zpříjemnit průběh zápisu. Budeme se snažit dodržet rezervovaný čas. Je ale samozřejmě možné, že nastane nějaké nepředvídatelné zdržení apod. V takovém případě Vás, prosím, o trpělivost a toleranci – jistě nejen my učitelé, ale i Vy rodiče chcete, aby zápis budoucích prvňáků proběhl v klidu a v příjemné náladě.

V případě nejasností nebo dotazů můžete volat na tel. 731 617 991 nebo psát na e-mail: skola.veltrusy@seznam.cz .

Za ZŠ Veltrusy

 

                                                                                                              Mgr. Světlana Racková

                                                                                                                      ředitelka školy