Poplatky můžete zaplatit nově přes platební portál

Úhrada plateb poplatků je letos pro občany Veltrus jednodušší - město využilo platební portál pro obce a města Středočeského kraje.

Platby můžete uskutečnit z pohodlí domova bez nutnosti osobně se dostavit na úřad. Není potřeba ani dohledávat informace o číslu účtu města, částce a potřebných symbolech pro převod. Vše je pro vás nachystané a platba je velmi rychlá. Stačí vybrat příslušnou ikonku pro platbu, vyplnit potřebné osobní údaje a “zaplatit”.

Poplatky za odpady za celou domácnost můžete sloučit do jedné platby. Stejně tak lze v jedné platbě zaplatit poplatek za všechny psy jednoho majitele. Nelze ovšem sloučit platbu za odpad s platbou za psa.

Známka na popelnice vám bude doručena do schránky nebo ji vyzvednete v podatelně MěÚ.

Jak je to s registrací?

Provádět platby prostřednictvím Portálu jde i bez registrace. Registrace však zvýší Váš komfort – například si můžete předvolit obce, ve kterých jsou poskytovány služby, za které platíte, nebo budete mít přehled o provedených platbách.

Vzhledem k epidemiologické situaci prosíme občany, aby platili poplatky přednostně převodem na účet města a omezili osobní návštěvy podatelny.

         

Platebního portálu Středočeského kraje můžete využít také pro platbu ročních příspěvků ASPV Veltrusy.