DOTAZNÍK na sociální služby ve Veltrusích

Na základě setkání s veřejností 26. 7. 2018 byl v rámci projektu Moderní a otevřený úřad pro občany Veltrus vytvořen dotazník za účelem zjištění potřebnosti sociálních služeb ve městě.

Máte dostatek informací o sociálních službách poskytovaných veltruským občanům? Využíváte vy nebo váš rodinný příslušník některých sociálních služeb? Jste spokojeni s jejich kvalitou? Víte, na koho se obrátit, pokud byste sociální služby potřebovali? Víte, že na úřadu práce můžete požádat o příspěvek na péči až ve výši 13.200 Kč měsíčně? Víte, jaké máte možnosti?

Odpovědi na tyto a další otázky pomohou vedení města v dalším plánování a rozvoji sociálních služeb. Není-li vám další vývoj v této oblasti lhostejný, velice oceníme, když vyplnění dotazníku věnujete trochu času.

S elektronickým vyplněním dotazníku vám rádi pomohou v podatelně městského úřadu, kde bude od příštího týdne k dispozici i papírová verze. Dotazník můžete vyplnit i za členy své rodiny. Víte-li o někom dalším, komu by sociální služby ve městě mohly pomoci, prosíme o šíření informací či pomoc s vyplněním dotazníku.

Prosíme o jeho vyplnění nejpozději do 17. srpna 2018.

Předem mnohokrát děkujeme,

Filip Volák, starosta