Výbory zastupitelstva

Finanční výbor

předsedkyně: Barbora Šťastná
členové: Martin Ponert, Oldřich Šváb

zápisy z jednání: 6. 12. 2018, 12. 3. 2019, 31. 5. 2019, 30. 8. 2019

Kontrolní a revizní výbor

předseda: Bronislav Havlín
členové: Richard Kyselý, Jiří Taraba, Bohuslav Dolanský, Jakub Andrle

Výbor pro rozvoj obce, ekologii a sociální služby

předseda: Věra Krčmová
členové: Michaela Kejkrtová, Marek Václavík, Jaroslav Louda, Anna Lísková

Kulturní výbor

předseda: Barbora Bělková
členové: Soňa Machová, Soňa Dekastello, Jana Krejčová, Lukáš Kohout

kontakt: kultura@veltrusy.cz

zápisy z jednání: 27. 1. 2019, 11. 4. 2019, 9. 6. 2019, 27. 6. 2019, 18. 8. 2019, 2. 9. 2019, 11. 9. 2019, 18. 9. 2019

Sportovní výbor

předseda: Petr Ponert
členové: Ivana Skalická, Ota Marek